14Вересень

Як отримати візу до Великобританії?

Перегляди

Отримання візи в Сполучене Королівство українцями відбувається в кілька етапів. Видає її Посольство Великобританії на шість місяців з можливістю їздити по ній скільки завгодно разів протягом терміну дії.

Перш за все необхідно зрозуміти, який тип візи Вам потрібен. Визначте мету поїздки: туризм, гостьовий візит, ділова поїздка, навчання, участь у змаганнях, візит до певного лікаря. Варіантів досить для того, щоб заплутатися і вибрати неправильний. А левова частка відмов припадає якраз на ті випадки, коли люди вибирали невідповідний тип візи, надаючи неправильні документи.

Список всіх необхідних документів для окремих видів віз можна знайти на сайті Посольства Великобританії. Але варто не забувати про те, що кожен документ потрібно перекласти англійською мовою. В умовах не обумовлено, чи потрібно завіряти переклад документів для візи до Великобританії, тому на цьому питанні варто зупинитися докладніше. Нотаріального засвідчення або апостилювання Посольство не вимагає, але сам переклад повинен бути офіційним і завіреним тією фірмою, що над ним працювала. Це означає, що самостійно Ви перевести документи не зможете. Також важливо звернутися до досвідченого перекладачеві, який знає тонкощі оформлення подібних паперів. Фахівці бюро перекладів Terra Lingua мають високий рівень кваліфікації і знають всі підводні камені в перекладі офіційних документів.

Також потрібно заповнити он-лайн анкети, надати всі необхідні для обраного типу візи доповнення. Потім необхідно сплатити консульський збір за допомогою банківської карти. Після цього анкета роздруковується, і Ви можете йти з нею до Візового Центру, щоб подати документи і свої біометричні дані. Потім залишається лише чекати відведений час. У пікові періоди термін оформлення візи може бути довше. Також кількість днів, за які розглядається заявка і приймається рішення залежить від обраного типу візи.