14Вересень

Як отримати візу в Канаду?

Перегляди

Для отримання канадської візи знадобиться зібрати значний пакет документів. Закордонного і внутрішнього паспортів буде недостатньо. Але результат безсумнівно порадує – найчастіше канадське Посольство видає мультивізу, яка буде дійсна до закінчення терміну дії закордонного паспорта.

Отже, безумовно знадобиться закордонний паспорт і копія його головної сторінки, копії або оригінали старих закордонних паспортів. Також потрібно підготувати дві фотокартки розміром 35 на 45 міліметрів. Потім необхідно заповнити відповідну мету поїздки анкету англійською мовою. Всі інші документи повинні стати підтвердженням того, що ви повернетеся на батьківщину, якщо метою поїздки є туризм. Потрібно оформити документи про наявний цінне майно або нерухомості, свідоцтво про шлюб і про народження дітей, якщо вони є. Також потрібна довідка і з місця роботи, в якій потрібно вказати назву компанії і контакти, Вашу посаду, важливість для підприємства, рівень заробітної плати. До слова, про гроші – виписка з банку про стан Вашого рахунку також потрібна для отримання канадської візи. Не зайвими будуть і довідки про депозити та цінні папери, що належать Вам.

Гостьова віза оформляється в тому випадку, коли Вас запросив родич або друг. В такому випадку необхідно докласти саме офіційно завірений запрошення, канадські документи друга або родича і довідка про його спроможності. Для оформлення ділової візи знадобиться запрошення від партнерів або компанії, яка приймає Вас на роботу. Ну і останній і найпопулярніший тип візи – туристичний. Для нього необхідний стандартний набір документів, про який говорилося раніше.

Всі копії наданих документів повинні бути переведені або на англійську, або на французьку мову. Багато хто не знає, чи потрібно завіряти переклад документів для візи в Канаду. Нотаріального завірення не потрібно, але переклади повинні бути завірені тією компанією, що над ними працювала. Досвідчені перекладачі Terra Lingua впораються з перекладом документів в найкоротші терміни, оформивши їх належним чином.