14Вересень

Як отримати візу в США?

Перегляди

Існує хибна думка, що отримати візу в США дуже складно. Але насправді відсоток відмови тут вкрай низький, якщо мова йде про просту туристичній візі. Необхідно лише зробити все правильно і знати деякі тонкощі.

Найважливіше тут – заповнення он-лайн анкети. Для неї знадобиться зробити фото в цифровому варіанті. Анкета досить велика, але її можна і потрібно зберігати, щоб не загубити введені дані. При збереженні система згенерує код, який буде відповідати Вашій анкеті. Потім потрібно буде просто ввести цей код, і Ви потрапите на те місце, де зупинилися. Заповнювати форму можна лише англійською мовою. Головне, не намагайтеся збрехати, краще відповідати чесно. Дуже високі шанси на те, що Вас викриють.

Заповнивши всі поля, відправляйте анкету і роздруковуйте лист з підтвердженням. Потім потрібно записатися на співбесіду. Для цього знадобиться номер паспорта, номер квитанції, за якою Ви заздалегідь оплатили консульський збір, номер підтвердження відправлення анкети. Після цього виберіть час і дату співбесіди.

На співбесіду потрібно взяти підтвердження відправлення анкети, закордонний паспорт, квитанцію про сплату консульського збору і роздруківку підтвердження того, що ви заздалегідь записалися на співбесіду. Також можна, але не обов’язково, принести з собою виписку про стан банківського рахунку, пару фотографій, документи про володіння нерухомістю або іншими цінними речами. Багато хто запитує, який апостиль на документи вимагає США. Відповідь – він не потрібен, якщо ви їдете в Штати відпочивати. Чи не несіть з собою підтвердження про бронювання готелю, квитки – це покаже офіцеру, що Ви аж надто сильно хочете потрапити в США, що не зіграє на вашу користь. На самому співбесіді відповідайте чесно, спокійно і не хвилюйтеся.

Якщо Ви їдете в США з метою вчитися, працювати або жити, то процес отримання візи ускладнюється. Важливо знати, на які документи ставиться апостиль в таких випадках – це потрібно дізнаватися в Посольстві з урахуванням конкретної ситуації. Ніде не сказано про те, який час дійсний апостиль на документи, а це значить терміну придатності у нього немає.