6Вересень

Навіщо потрібно ставити апостиль на диплом

Перегляди

Збираючись вирушити в іншу країну з метою вчитися, працювати або жити, Ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю апостилювання диплома про Вашу освіту. Винятком може бути лише той випадок, коли процедура легалізації документів між країнами спрощена або зовсім скасовано. Давайте розберемося, як зробити апостиль диплома.

Проставлення апостиля на диплом – це альтернативний та простіший спосіб легалізації документів. Він практично не вимагає часу, а сама процедура підтвердження законності диплома набагато простіше, ніж при консульської легалізації. Також, Ви зможете використовувати диплом з апостилем в різних державах.

Апостиль – це досить великий штамп (площею не менше 10 на 10 сантиметрів). Він ставиться на самому дипломі, або на окремому аркуші, який підшивається до нього. Міністерство освіти апостиль диплома ставить на документах, що підтверджують отримане громадянином країни освіту. Легалізуються тільки ті документи, які були видані офіційними навчальними закладами або державними установами. Для проставлення апостиля необхідно надати оригінал диплома, який повністю відповідає прийнятому державним законом зразком.

Якщо Вам потрібно витратити якомога менше часу і сил на цей процес, і Ви ставите питанням, де поставити апостиль на диплом, зверніться до фахівців. В бюро перекладів Terra Lingua Ви зможете швидко і безболісно легалізувати необхідні документи.

Варто зауважити, що документ, який підлягає апостилюванню, повинен бути без пошкоджень, що утруднюють його прочитання. Також в ньому не повинно бути помилок або виправлень, непідтверджених дописок. Документи. пройшли процедуру апостилювання, можуть використовуватися тільки на території країн, що входять до складу Гаазької конвенції. Обов’язково перевірте перед подачею диплома, що всі підписи і штампи на місці і відповідають зазначеної інформації про ім’я власника документа, даних керівника освітнього закладу.