Усний переклад

Напевно чи не найскладніша роботаусний переклад. З першого погляду здається, що робота перекладача проста, але насправді – усе зовсім інакше. Для правильного перекладу треба володіти не лише знанням іноземної мови, а й великим життєвим досвідом, знанням багатьох сфер діяльності суспільства тощо. Велике значення має підготовка до конкретної роботи, адже кожні зустрічі, симпозіум чи семінар, унікальні і неповторні.

Як ми визначаємо вартість усного перекладу

  •  Об’єм послуг усного перекладу рахується погодинно. У системі тарифікації застосовується правило мінімальної ставки, тобто дві години.
  •  При роботі перекладача на виїзді день від’їзду та день приїзду вважаються як один додатковий робочий день. В цьому випадку всі транспорті витрати, а також витрати на проживання, харчування перекладача сплачує замовник.
  •  Замовник оплачує час перебування усного перекладача з моменту прибуття в компанію до моменту закінчення перекладу (враховуючи перерви на обід, кофі-брейки і т.д).
  • Замовлення на усний переклад приймається заздалегідь (не менше 1 доби).

Необхідна інформація від замовника

Якість роботи перекладачів на заході залежить від їхньої попередньої підготовки, для чого необхідне завчасне забезпечення перекладачів тематичними матеріалами (програмою, доповідями, тезами, презентаціями тощо).

Перекладачі компанії здійснюють усний послідовний переклад на:

Ділових переговорах, екскурсіях, фуршетах, презентаціях, семінарах, виставках, судовому засіданні, зустрічах в аеропорту та супроводу до готелю, круглих столах.

Ви можете бути впевнені в коректній поведінці наших перекладачів і дотриманні ними ділового етикету.

Замовити усний переклад Ви можете як по телефону, так і на нашому сайті!

 

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ