Легалізація

Бюро перекладів “TERRA LINGUA” пропонує повний комплекс послуг по легалізації документів. Ми співпрацюємо з нотаріальними і юридичними конторами, що значно спрощує і прискорює надання даної послуги.

Легалізація документів

Легалізація документів – це виконання ряду формальних процедур для набуття документу юридичної чинності на території іншої країни. Легалізація здійснюється в країні, де був виданий документ, тобто в Україні можна легалізувати тільки українські документи.

Способи легалізації:

  • проставлення штампу «апостиль» (спрощена форма);
  • повна консульська легалізація з проставленням необхідних відміток у відповідних інстанціях.

Вибір форми легалізації залежить від правових угод, що діють між Україною і конкретною країною. Так, для країн-учасниць Гаазької конвенції достатньо наявність штампу «апостиль», для інших – вимагається повна консульська легалізація документа.

Немає необхідності в легалізації документів, що призначені для використання в країнах – учасницях Мінської конвенції (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдавія, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна). Для цих країн достатньо нотаріально завірений переклад документа.

Консульська легалізація

  • Для подачі документів від імені Замовника на легалізацію необхідна довіреність, оформлена у нотаріуса на одного із співробітників Бюро перекладів. Якщо Власник документа знаходиться в іншій країні, то довіреність можна оформити безпосередньо в консульстві України в цій країні.
  • При легалізації дипломів про освіту, печатка легалізації проставляється на нотаріально завіреній копії документів. Основна вимога – надати архівну довідку з учбового закладу.
  • Якщо легалізація ставиться на документи, видані управліннями РАЦСу, то необхідно надати новий зразок таких документів.
  • Легалізація документів юридичних осіб вимагає надання довіреності та супровідного листа від компанії на бланку з печаткою та підписом директора.
  • Консульський департамент не проставляє печатку легалізації на документах, які складені на території іноземних держав. Документи подібного типу легалізуються в консульстві України, яке знаходиться в країні видачі документів.

Якщо Вам потрібно легалізувати документи – звертайтеся, ми радо це зробимо для Вас!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ